Престольне свято в селі Чорне

Розміщено на Чер 13, 2018 в Новини благочинь, Новини парафій

10 червня 2018 року в селі Чорне відбулося престольне свято на честь всіх святих. в землі Руській просіявших. Божественну літургію з хресним ходом очолив єпархіальний благочинний протоієрей Іоанн Остапович в співслужінні настоятеля храму протоієрея Георгія Корчмагіна і духовенства Вовчанського благочиння.

Після закінчення хресного ходу до настоятеля і прихожан звернувся благочинний отець Іоанн. У своїй проповіді він розповів про жертовне служіння наших співвітчизників, починаючи з часів хрещення Русі і закінчуючи нашими днями. Також підкреслив, що наша Церква не перестає виховувати нові покоління благочестивих християн, що надихаються подвигами наших святих.

Після закінчення проповіді з подячним словом до духовенства і пастви звернувся настоятель храму і дав усім, хто молився пастирське благословення.