Високопреосвященніший Єлисей відвідав Святогорську Лавру

Розміщено на Кві 15, 2018 в Новини єпархії

15 квітня 2018 року, в неділю 2-у після Пасхи, апостола Фоми, день Антипасхи, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей взяв участь у соборному богослужінні в Свято-Успенській Святогорській Лаврі.

Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Іларіон, митрополит Донецький і Маріупольський.

Його Високопреосвященству співслужили Високопреосвященніший Арсеній, митрополит Святогорський, вікарій Донецької єпархії, намісник Свято-Успенської Святогорської Лаври; Високопреосвященніший Митрофан, митрополит Горлівський і Слов’янський; Високопреосвященніший Єлисей, митрополит Ізюмський і Куп’янський; Преосвященніший єпископ Інокентій (Шестопаль), братія монастиря в священному сані, а також духовенство Лаври, Донецької та Горлівської єпархій.

Святителі спільно з кліром і безліччю прихожан піднесли молитви Всещедрому Богу, Пресвятій Богородиці та святим подвижникам Святогорським про мир, про подолання розділення і протистояння у нашій Батьківщині.