Переможець «Голос країни – 2017», протоієрей Олександр Клименко, зустрівся з молоддю Ізюмщини

Розміщено на Лис 19, 2017 в Новини єпархії

Прибувши в м. Ізюм, протоієрей Олександр співслужив митрополиту Ізюмському та Куп’янському Єлисею за Божественною літургією.

Після богослужіння зустрівся з православною молоддю Ізюмської єпархії. На початку зустрічі був переглянутий фільм «У вірі та істіні». Протоієрей Олександр розповів про важливість розвитку і вдосконалення дарованих Творцем талантів і просвітницько-місіонерської діяльності Церкви в суспільстві, відповів на питання про свій шлях до священства, про участь в проекті «Голос країни», а також про життя і служіння після нього.

У кінці зустрічі отець Олександр зробив подарунки Ізюмськый молоді, подарувавши їм повчальну класичну літературу та аудіодиски.