Світлий Понеділок

Розміщено на Тра 6, 2024 в Новини єпархії

6 травня 2024 року, в Понеділок Світлої седмиці, день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне Зміївського благочиння.

Його Преосвященству співслужило духовенство обителі.

За богослужінням молилась настоятелька обителі ігуменя Ангеліна (Нечаєва) з сестрами монастиря.

На сугубій єктенії Архіпастир помолився про мир в Україні, про воїнів, які захищають нашу землю та про постраждалих від війни.

Після заамвонної молитви був звершений хресний хід навколо храму обителі.

Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Онуфрію Митрополиту Київському і всієї України, Преосвященнішому Іоанну єпископу Ізюмському і Куп’янському, духовенству та всім вірним чадам УПЦ було виголошено многоліття, після якого було зачитано пасхальне послання керуючого єпархією єпископа Іоанна.

Архієрей подякував усім за спільні молитви, привітав зі Святом Пасхи Христової та преподав своє архіпастирське благословіння.