СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. ПАСХА

Розміщено на Тра 5, 2024 в Новини єпархії

5 травня 2024 року, в день Світлого Христового Воскресіння, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Пасхальну утреню та Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

Його Преосвященству співслужили ключар собору та духовенство.

Богослужіння розпочалося із Хресної ходи навколо собору. Під святковий дзвін та пасхальні піснеспіви духовенство та миряни увійшли в храм та розпочали пасхальну утреню.

Наприкінці пасхальної утрені єпископ Іоанн виголосив огласительне Слово на Святу Пасху святителя Іоанна Златоуста.

За традицією священнослужителі прочитали святе Євангеліє на різних мовах.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир зачитав Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія до всіх вірних чад УПЦ.

Під час богослужіння Правлячий Архієрей удостоїв завідувача Канцелярії єпархії диякона Артемія Бондаренка права носіння подвійного ораря.

Наприкінці Літургії Преосвященніший Владика освятив пасхальний артос. Потім Архієрей окропив святою водою вірян та їхні пасхальні кошики.