Неділя 7-а після Пасхи

Розміщено на Тра 28, 2023 в Новини єпархії

28 травня 2023 року, в Неділю 7-у після Пасхи, святих отців І Вселенського собору, Преосвященніший Іоанн єпископ Ізюмський і Куп’янський звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Лиман, Зміївського благочиння.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархії, благочинний Зміївського округу, настоятель храму та духовенство.

На сугубій єктенії помолилися про мир в Україні, про воїнів які захищають нашу землю, про людей доброї волі які допомагають нужденним та тих, хто опинився у скрутних умовах.

Після запричастного вірша протоієрей Юрій зачитав Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви з нагоди тридцять першої річниці Харківського Архієрейського Собору та першої річниці Собору Української Православної Церкви, що відбувся у місті Києві.

Після відпусту був звершений чин славління перед іконою свята та виголошено многоліття.

На завершенні богослужіння Архієрей звернувся до вірян із словом проповіді.