Високопреосвященніший Єлисей молився в Пантелеймонівському монастирі на Афоні (фото і відео)

Розміщено на Вер 3, 2018 в Новини єпархії

No photos
2 вересня 2018 року, паломницька група Ізюмської єпархії на чолі з митрополитом Ізюмським і Куп’янським Єлисеєм відвідала Свято-Пантелеймонівський монастирь на горі Афон.

У Покровському храмі обителі Високопреосвященнкйшій Єлисей співслужив Божественну літургію митрополиту Одеському та Ізмаїльському Агафангелу.

Високопреосвященнішому Агафангелу співслужили митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, єпископ Южненський Діодор, єпископ Арцизький Віктор, єпископ Болградський Сергій.

Після закінчення Літургії архіпастирі привітали митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела з 80-річчям.

Після закінчення трапези паломницька група відвідала монастирський музей.

Після чого здійснили поїздку до старця Гавриїла, який живе неподалік від столиці Афона.

До кінця дня паломники відвідали Вотопедскій монастир, приклалися до святинь: глави Іоанна Злотоуста, поясу Богородиці, до ікони Отрада і Втіха і до ікони Всецариці. Поспілкувалися з духівником монастиря отцем Григорієм і з ігуменом монастиря старцем Єфремом.