Свято Різдва Христового в м. Чугуєві

Розміщено на Січ 16, 2018 в Новини парафій

У день свята Різдва Христового в Свято-Покровському соборі м. Чугуєва відбулися святкові богослужіння.

З благословення Його Високопреосвященства, Високопреосвященнішого Єлисея, митрополита Ізюмського і Куп’янського, була відслужена нічна Божественна літургія, яку звершив ієрей Микола Плужник.

Після закінчення Літургії отець Миколай зачитав Різдвяне послання Владики Єлисея і виголосив проповідь.

Вранці Божественну літургію звершив настоятель храму, благочинний Чугуївського округу, протоієрей Іоанн Білич в співслужінні диякона Миколи Зарічного. Після прочитання Св. Євангелія отець Іоанн прочитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

По завершенні Божественної літургії настоятеля і прихожан храму привітали вихованці дитячої недільної школи. Отець Іоанн роздав дітям подарунки.

В цей же день протоієрей Іоанн привітав мешканців будинку престарілих міста Чугуєва і роздав їм подарунки.