Звернення Преосвященнішого Іоанна єпископа Ізюмського і Куп’янського до духовенства, вірян і всіх вірних чад Ізюмської єпархії у зв’язку з військовими діями в Україні

Размещено Фев 10, 2023 в Новости благочиний, Новости приходов

Возлюбленні у Господі всечесні отці, брати і сестри!

Сьогодні наша держава переживає складні часи за історію свого існування. Моторошні вибухи та інші жахи війни здригнули усіх українців. Велике лихо не оминуло і нашу єпархію – зруйновані будинки, храми, скалічені долі, багато вбитих. Але сьогодні ми переживаємо і духовну війну. Бачимо як відбираються наші храми, голос вірян не хочуть почути, створюють різні наклепи на духовенство та віруючий народ тим самим, намагаючись утворити новий розкол.

Дорогі отці! Вам благословляється на місцях свого служіння підсилити молитву про Церкву Христову, про нашого Предстоятеля – Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України, єпископат та своїх братів у Христі. Ми віримо, що Господь не допустить зруйнування Своєї Церкви, тому що Він сказав: “Побудую Церкву Мою і ворота пекла Її не здолають” (Мф. 16, 18). Також благословляю надавати молитовну та всебічну допомогу нашим воїнам, вірянам та усім, хто звертається по допомогу, тому що ви є взірцями для тих, хто ще стоїть осторонь добрих справ. Згадайте притчу про Доброго Пастиря сенс якої полягає в наступному: “Пастир добрий душу свою кладе за овець “(Ін. 10:11) а також Господь говорить: “Заповідь нову даю вам: любіть один одного; як Я возлюбив вас, і ви любіть один одного. За цим побачать усі, що ви учні мої, якщо будете мати любов між собою” (Ін. 13:34) нехай ці заповіді Христові будуть провідними у вашому служінні.

Брати і сестри! Любов- це те чого бракує сьогодні у нашому суспільстві. Проявляйте свою любов у всіх чеснотах а особливо у милосерді та допомозі тим, хто знаходиться поруч з вами і потребує вашої уваги. Тільки маючи між собою любов зможемо здолати усі сили пекла, які спрямовані на те, від чого сьогодні потерпає вся Україна! Нехай Боже благословіння перебуває з усіма вами!

Божою милістю смиренний,
+ІОАНН
ЄПИСКОП ІЗЮМСЬКИЙ І КУП’ЯНСЬКИЙ

Переглянуто: (805)

Перейти к верхней панели