Заборонено у служінні священника Ізюмської єпархії

Розміщено на Вер 3, 2024 в Новини єпархії

ЗАБОРОНЕНО У СЛУЖІННІ СВЯЩЕННИКА ІЗЮМСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Указом єпископа Ізюмського і Куп’янського Іоанна від 03 вересня 2024 року № «29/УБ», колишній настоятель храмів: на честь святителя Миколая с. Камʼяна Яруга Чугуївського благочиння; на честь святих апостолів Петра і Павла с. Веселе Савинського благочиння ігумен Анатолій (Андрій Вікторович БОНДАРЕНКО) заборонений у священнослужінні. Священник зрадив Церкві Христовій.

Клірику заборонено звершувати богослужіння на підставі 10, 11 та 39-го правила святих Апостолів, 2-го правила Антіохійського Собору, за ухилення у розкол, Постанови Собору єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року і рішень Священного Синоду Православної Церкви, за аморальну поведінку, яка не відповідає високому сану священнослужителя і яка стала наслідком смути серед вірян, за грубе порушення священницької присяги та чернечих обітниць.

Також священнику заборонено носіння наперсного хреста і чернечих одеж та причащатись Святих Христових Таїн.