День пам’яті святих апостолів Петра і Павла

Розміщено на Лип 12, 2024 в Новини єпархії

12 липня 2024 року, в день памʼяті святих славних і первоверховних апостолів Петра і Павла, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському храмі смт. Кочеток Печенізького благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний єпархії, намісник Свято-Піщанського чоловічого монастиря, благочинний Печенізького округу, настоятель храму, духовенство Печенізького округу та гості у священному сані.

На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про воїнів які боронять нашу землю, та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

Також, піднесли особливі заупокійні прохання про приснопамʼятного протоієрея Петра Трачука, який відійшов у вічність рік тому.

Наприкінці літургії був звершений чин славління та заупокійна літія, після чого Архієрей звернувся до вірян із словом проповіді.