Перенесення мощей святителя Миколая із Мир Лікійських в Бар

Розміщено на Тра 22, 2024 в Новини єпархії

22 травня 2024 року, у середу неділі 3-ої після Пасхи, святителя і чудотворця Миколая, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Зміїв.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії, благочинний Зміївського округу, настоятель храму та духовенство благочиння.

За богослужінням підносились молитви про мир в Україні, про воїнів, які захищають нашу землю, про людей доброї волі, які допомагають нужденним та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

Після відпусту був звершений Хресний хід та чин славління перед іконою святителя Миколая з молитвою святому.

На завершення було виголошено многоліття після чого Преосвященніший Владика звернувся до вірян зі словом проповіді. Також, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, за заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 25-річчя ієрейської хіротонії настоятель храму протоієрей Василь Хвуст був удостоєний ордену святителя Миколая чудотворця.