День пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова. День Тезоіменитства Правлячого Архієрея

Розміщено на Тра 21, 2024 в Новини єпархії

21 травня 2024 року, у вівторок неділі 3-ої після Пасхи, апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

Його Преосвященству співслужили благочинний єпархії, ключар собору та духовенство єпархії.

За богослужінням підносились молитви про мир в Україні, про воїнів, які захищають нашу землю, про людей доброї волі, які допомагають нужденним та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

Після відпусту був звершений чин славління перед іконою апостола Іоанна з молитвою святому, а також була прочитана подячна молитва Богу.

На завершення було виголошено многоліття Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Преосвященнішому єпископу Ізюмському і Куп’янському Іоанну, після чого воскресна школа привітала Архіпастиря з днем Тезоіменитства.

Ключар собору протоієрей Богдан Думіндяк привітав Владику від імені духовенства та вірян Ізюмської єпархії.

Наприкінці вітань Преосвященніший Владика звернувся до вірян із словом проповіді.