Світла П’ятниця. Ікони Божої Матері “Живоносне джерело”

Розміщено на Тра 10, 2024 в Новини єпархії

10 травня 2024 року, в П’ятницю Світлої седмиці, ікони Божої Матері “Живоносне джерело”, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

Його Преосвященству співслужили секретар та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, священники єпархії були удостоєні богослужбових нагород.

На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про воїнів, які захищають нашу землю, про людей, які допомагають нужденним та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

Після запричасного вірша духовенство на чолі з Правлячим Архієреєм зустріли благодатний вогонь.

Після відпусту було виголошено многоліття Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Преосвященнішому єпископу Ізюмському і Куп’янському Іоанну духовенству та всім вірним чадам УПЦ.

Архієрей подякував усім присутнім за спільні молитви, привітав із святом Воскресіння Христового та преподав своє архіпастирське благословіння.