Неделя 4-я по Пасхе, о расслабленном

Розміщено на Тра 20, 2019 в Новини єпархії

No photos
19 травня 2019 року, в 4-у неділю після Пасхи, про розслабленого, в свято праведного Іова Багатостраждального, преподобного Іова Почаївського, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію на місці знайдення чудотворної ікони Богородиці «Казанська Височинська» поблизу м. Змієва.

Хлібом-сіллю і букетами квітів, тепло вітали свого святителя духовенство і віряни.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі архіпастиря і його облачення.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, духовенство Зміївського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

Після закінчення Літургії було звершено молебний спів Богородиці з водоосвяченням.

Високопреосвященніший Єлисей подякував архієпископу Пантелеймону, пастирям і вірянам за спільну молитву, і виголосив проповідь, в якій розповів про історію появи чудотворного образу, чернечого життя на цьому місці і про заступництво Божої Матері за весь людський рід.

Після закінчення проповіді митрополит Єлисей дав усім своє архіпастирське благословення.

[RoyalSlider Error] Array ( )