“Святий Миколай завітав до Соколово”

Розміщено на Гру 20, 2018 в Новини парафій

19 грудня 2018 року. У свято Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, в Свято-Успенському храмі с. Соколово настоятель прот. Михайло Шульга звершив Божественну Літургію.

Після закінчення богослужіння в наш храм прийшли гості – учні Соколовської школи.

Обрадував той факт, що в цьому році нас відвідали школярі всіх молодших класів. Малюки, незважаючи на вік, приготували чудовий концерт, який вони представляли протягом цілої години! Але час пролетів непомітно, адже виступ був дуже цікавим. Концерт був повністю присвячений життю Святого Миколая Чудотворця. Після завершення вистави батько Михайло «від імені» Святителя Миколая, привітав корисними і смачними подарунками всіх виступаючих діток.

А все решта присутніх у храмі, на честь свята, отримали солодкі шоколадки від Угодника Божого і Чудотворця Миколая.

Всіх діток з нетерпінням будемо чекати в храмі на свято Різдва Христового!