Ікона Божої Матері «Всецариця» і мощі мучеників Кипріяна і Іустинії відбули з кафедрального собору по храмах єпархії

Розміщено на Гру 8, 2018 в Новини єпархії

8 грудня 2018 року, напередодні 28-ї неділі після П’ятидесятниці, преподобного Аліпія стовпника, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

Перед початком богослужіння правлячий архієрей і духовенство собору звершили славлення біля образу Божої Матері «Всецариця» і мощами священномученика Кипріана та мучениці Іустинії, після чого святині відбули в Борисо-Глібський жіночий монастир, і після обителі відвідають парафії єпархії.

По закінченню богослужіння ключар собору протоієрей Сергій Притоцький виголосив проповідь.