День вчителя в селищі Дінець Зміївського району

Розміщено на Жов 8, 2018 в Новини парафій

Першу неділю жовтня наша Україна вітає всіх працівників освіти. Це і вчителі в школах і вузах, і вихователі дитячих садів. Всіх, хто бере участь в наданні освіти нашим дітям.

В цьому році це буде 7 жовтня. Але це вихідний день. І вузи, школи і дитячі сади вітають своїх працівників в останній робочий день тижня.

4 жовтня 2018 року наша Шебелинська школа 1-3 ступенів селища Дінець Зміївського району вітала свій персонал святковим концертом.

На цей концерт були запрошені гості: депутат Комсомольської селищної ради Білевич Олександр Вінсентьевіч і настоятель храму Георгія Побідоносця протоієрей Олексій Балашов.

Виступали учні всіх класів. Вони виконували пісні про вчителів, читали вірші і танцювали.

Протоієрей Олексій привітав всіх працівників школи, вчителів, кухонних працівників і технічний персонал з їх святом. Побажав їм терпіння і любові, також побажав не опускати руки і не впадати у відчай, і завжди сподіватися на милість Божу.