Паломництво благочинь Ізюмської єпархії на Всеукраїнський Хресний хід 27 липня 2018 р.

Розміщено на Сер 6, 2018 в Новини благочинь

З благословення Високопреосвященнішого Єлисея Митрополита Ізюмського і Куп’янського паломники з Ізюмської єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі.

У Всеукраїнському Хресному ході, що проходив в м. Києві 27 липня 2018 р. Ізюмську епархію представляли 470 паломників з Ізюмського, Балаклійського, Зміївського, Дворічанського, Чугуївського, Вовчанського і Куп’янського благочинь і, серед них, 15 священнослужителів, які організовано прибули в м. Київ на 9 автобусах.

Паломники також відвідали Києво-Печерську Лавру, Мгарський Спасо-Преображенський монастир і вклонилися їхнім святиням.

Піднісши загальну молитву про мир на українській землі і благополуччя нашого народу, всі паломники благополучно повернулися додому.

Координатор паломницької поїздки архімандрит Симеон (Негрецький)