Останній дзвінок в Соколовської школі

Розміщено на Чер 4, 2018 в Новини парафій

25 травня 2018 року в усіх школах відбувся останній дзвоник.

У Соколовської школі свято Останнього дзвоника і останнього дня навчання розпочався о 9.00 годині.

В урочистостях взяв участь і настоятель Свято-Успенського храму, магістр богослов’я протоієрей Михайло Шульга.

Після нагородження учнів, виступів директора школи Трофімової Людмили Миколаївни і голови Соколовської сільської ради Мураєва Геннадія Кузьмича, слово для привітання було надано отцю Михаїлу.

Отець побажав випускникам у подальшому житті жити за заповідями Божими і вручив кожному православний молитвослов. Потім благословив всіх присутніх дітей, педагогів, батьків і всіх гостей свята.

Учні підготували святковий концерт.

Закінчився захід звуками останнього дзвоника, який за традицією звершила наймолодша учениця 1-го класу. На плечі дівчинку проніс один з шести випускників.

Бажаємо випускникам допомоги Божої упродовж усього їх подальшого життєвого шляху.

Чумаченко М.В.