День Великої Перемоги

Розміщено на Тра 9, 2018 в Новини єпархії

Эта запись также доступна на: Russian


9 травня для жителів нашої країни є не тільки державним, а й особистим святом. Наш народ святкує вже 73-ту річницю Перемоги, але у багатьох жителів нашої Батьківщини ще живі в пам’яті ті страшні роки війни.

У цей святковий день протоієрей Олексій Годлевський, секретар єпархії архідиякон Юрій Чудак взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих в роки Другої світової війни в місті Ізюмі.

В урочистій церемонії покладання квітів взяли участь перші особи міської влади, ветерани Другої світової війни, студенти, школярі, молодь та мешканці міста. Духовенство міста від імені всіх православних християн міста поклало квіти до меморіального комплексу і тим самим вшанувало пам’ять героїв, які віддали своє життя за визволення нашої Батьківщини від фашистських загарбників.

Після хвилини мовчання та покладання живих квітів духовенство звершило заупокійну літію, за якою була проспівана «вічна пам’ять» всім свідкам найбільшої в історії людства війни.

Після закінчення заупокійної літії протоієрей Олексій звернувся зі словами привітання до ветеранів і всіх присутніх. Отець Олексій закликав пам’ятати подвиг наших батьків, виховувати підростаюче покоління в дусі патріотизму і зробити все можливе для припинення кровопролиття на сході України.

Вічна пам’ять батькам, братам і сестрам нашим, вождям і воїнам які на полі брані за Віру і Вітчизну життя своє поклали. Здоров’я живим!

Прес-служба Ізюмської єпархії

Переглянуто: (59)

Перейти до панелі інструментів