Різдвяна радість для дітей

Розміщено на Січ 16, 2018 в Новини парафій

7 січня – свято Різдва Господнього.

Кожній людині приємно отримати подарунок в день свого народження. Тому після святкової Божественної літургії справжнім подарунком для Спасителя, який народився, і для прихожан стало привітання вихованців дитячої недільної школи Спасо-Преображенського храму м. Ізюма.

Вірші та колядки, сценка різдвяного вертепу – все це наповнило радістю свята серця кожного, хто прийшов в храм, і трішки нагадало про дитинство. Усі діти, які прийшли на святкове богослужіння, отримали солодкі подарунки.

У цей день керівник відділу соціального служіння і милосердя Ізюмської єпархії архімандрит Симеон (Негрецький) провідав дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в дитячому, хірургічному та інфекційному відділеннях Ізюмської центральної міської лікарні та  через хворобу не змогли відвідати Божий храм. Радість Різдва прийшла в цей день і в лікарняні палати.

Співробітник відділу соціального служіння Ізюмській єпархії диякон Георгій Будульов