Різдво Христове в смт Печеніги

Розміщено на Січ 15, 2018 в Новини парафій

Святкове торжество в Свято-Преображенському храмі смт Печеніги розпочалося з Божественної літургії,  яку звершив настоятель протоієрей Іоанн Сорока.

В цей день у храмі було багато причасників, особливо дітей. Після Літургії було прочитано Різдвяне послання Патріарха Кирила, Блаженнішого  Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і Високопреосвященнішого  митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея.

Зі святковим привітанням виступив Різдвяний вертеп, організований дітками. Настоятель тепло вітав всіх прихожан храму, особливо дітей, яким були роздані різдвяні подарунки.

В храмі проходила Різдвяна благодійна акція від Святого Миколая до Різдва «Допоможи нужденним».  Зібрані продукти були вручені трьом багатодітним сім’ям.

Святкування в храмі закінчилось  різдвяними колядками.

Прес-служба храму