Престольне свято в селі Волохівка

Розміщено на Лис 29, 2017 в Новини парафій

21 листопада 2017 року, в свято Архістратига Михаїла та собор усіх Небесних Сил безтілесних, в селі Волохівка Вовчанського району відбулося престольне свято. Очолили богослужіння єпархіальний благочинний протоієрей Іоанн Остапович і настоятель храму ієромонах Давид (Янюк) у співслужінні кліриків Вовчанського благочиння.

Після закінчення водосвятного молебню з вітальним словом до настоятеля і пасомих звернувся благочинний отець Іоанн. У своїй вітальній промові отець відтінив значення ієрархії в ангельському світі і ту роль, яку відіграє в тому світі глибокий послух, любов і смиренність, якими просякнуті його святі насельники, даючи нам приклад для наслідування.

Після закінчення привітання настоятель храму подякував благочинному за теплі слова і дав пастві благословення.