Чоловічий монастир на честь Піщанської ікони Божої Матері, м. Ізюм

Громада утворена: 5 жовтня 2014 р.

Престольні свята: Піщанської ікони Божої Матері

Священнослужителі:

Настоятель – Єпископ Іоанн (Терновецький);

Намісник  – Архімандрит Матфій (Пімашин);

Благочинний – Архімандрит Леонтій (Босов)

Ієромонах Іоасаф (Босов)

Казначей – Ієромонах Арсеній (Хибін)

Регент хору – Ієромонах Тихон (Шестаков)

Ієродиякон Ісакій (Олексюк)

Про монастир:

5 жовтня 2014 року Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Київський і всія України Онуфрій звершив освячення храму на честь Піщанської ікони Божої Матері. Після чину освячення Блаженнійший Митрополит Онуфрій очолив у храмі першу Божественну літургію. 1 квітня 2015 року в Синодальному залі резиденції Блаженнійшого Митрополита Київського і всія України Онуфрія пройшло чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, на якому був розглянутий і затверджений рапорт архієпископа Ізюмського і Куп’янського Єлисея про утворення в м. Ізюмі чоловічого монастиря Піщанської ікони Божої Матері.
Виписка з журналу засідань Священного Синоду під №5.
5. Рапорт Преосвященного архієпископа Ізюмського і Куп’янського Єлисея про утворення чоловічого монастиря на честь Піщанської ікони Божої Матері Ізюмської єпархії Української Православної Церкви (м. Ізюм Харківської області).
5. Благословити:
— утворити чоловічий монастир на честь Піщанської ікони Божої Матері Ізюмської єпархії Української Православної Церкви (м. Ізюм Харківської області);
— прийняти та зареєструвати Статут чоловічого монастиря на честь Піщанської ікони Божої Матері Ізюмської єпархії Української Православної Церкви;