Неділя 1-а після П’ятидесятниці. Всіх святих

Розміщено на Чер 30, 2024 в Новини єпархії

30 червня 2024 року, в Неділю 1-у після Пʼятидесятниці, всіх святих, Преосвященніший єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Лиман Зміївського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Зміївського округу, настоятель храму та духовенство.

На сугубій єктенії Архіпастир підніс молитви про мир в Україні, про воїнів які боронять нашу землю, та про тих, хто опинився у скрутних умовах.

Наприкінці літургії був звершений чин славління, після чого Архієрей звернувся до вірян із словом проповіді.

Єпископ Іоанн привітав з 60-річчям від дня народження настоятеля храму протоієрея Іоанна Штепулу і нагородив його орденом прп. Нестора Літописця III ступеня, а також удостоїв церковних грамот парафіян храму, які особливо трудяться в храмі.