Переддень Різдва Христового

Розміщено на Січ 6, 2022 в Новини єпархії

6 січня 2022 року, напередодні свята Різдва Господа Бога та Спаса нашого Ісуса Христа, митрополит Ізюмський та Куп’янський Єлисей звершив Різдвяну велике повечiр’я та утреню у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

Його Високопреосвященству послужили клірики кафедрального собору.

За стародавньою традицією храм до Божественної служби на Різдво Христове був прикрашений різдвяними ялинками, аромат яких, зливаючись з ароматом ладану під виголошення молитов священиками та церковні співи, створював особливий, ні з чим незрівнянний різдвяний молитовний настрій.

Християни прийшли розділити радість Вселенської Церкви про доленосну для світу подію – народження у вертепі поблизу стародавнього юдейського міста Віфлеєму Бога-Немовля.

Після закінчення богослужіння чоловічий архієрейський хор виконав різдвяні колядки.

Високопреосвященніший Єлисей звернувся до парафіян з вітанням і подав святительське благословення.

Вiдео: Колядки у виконанні архієрейського хору Ізюмської єпархії 01.06.2022