Урочистості в Георгіївському ставропігійному монастирі

Розміщено на Тра 29, 2021 в Новини єпархії

29 травня 2021 року, у суботу 4-ї седмиці після Пасхи, в день пам’яті священномученика Олександра, єпископа Єрусалимського, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей взяв участь в соборному богослужінні в Георгіївському ставропігійному монастирі в смт. Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області.

У цей день намісник монастиря архієпископ Городницький Олександр молитовно відзначає свій день ангела.

Божественну літургію очолив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварскій Антоній.

Його Високопреосвященству співслужив мітропоіт Ізюмський і Куп’янський Єлисей, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, намісник монастиря архієпископ Городницький Олександр, єпископ Ладижинський Сергій, братія монастиря та гості у священному сані.

Після закінчення Літургії було звершено славлення біля образу священномученика Олександра, після чого митрополит Антоній звернувся з вітальним словом архіпастирям, насельникам монастиря і парафіянам обителі.

Намісник монастиря архієпископ Олександр подякував усім за спільну молитву, побажавши всім заступництва і покриву Пресвятої Богородиці і святого священномученика Олександра.