Високопреосвященніший Єлисей відвідав Георгіївський ставропігійний монастир

Розміщено на Тра 28, 2021 в Новини єпархії

28 травня 2021 року, напередодні пам’яті священномученика Олександра, єпископа Єрусалимського, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей відвідав Георгіївський ставропігійний монастир в смт. Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області.

У день пам’яті свящномуч. Олександра, єпископа Єрусалимського намісник обителі архієпископ Городницький Олександр молитовно відзначає свій день ангела.

У переддень свята монастиря було звершено всеношну. Богослужіння очолив митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей.

Його Високопреосвященству співслужив намісник монастиря архієпископ Городницький Олександр, єпископ Ладижинський Сергій, братія монастиря та гості у священному сані.

Після закінчення всеношної митрополит Єлисей привітав архіпастирів, насельників монастиря і паломників обителі зі святом Пасхи Христової.