Понеділок Світлої седмиці

Розміщено на Тра 3, 2021 в Новини єпархії

3 травня 2021 року в понеділок Світлої седмиці, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне Зміївського благочиння.

Хлібом-сіллю зустрічали правлячого архіпастиря ігуменія і насельниці обителі.

Високопреосвященнішому Єлисею співслужили духовенство монастиря та клірики кафедрального собору.

На малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей в честь свята Світлого Христового Воскресіння, нагородив протоієрея Леоніда Побегайленко правом носіння митри.

За запрічастном вірші було зачитано Пасхальне послання митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Ізюмської єпархії Української Православної Церкви.

Після закінчення Божественної літургії був звершений Пасхальний молебень.

Після закінчення богослужіння правлячий архієрей звернувся до віруючих з вітальним словом.
По завершенні проповіді Високопреосвященніший Єлисей дав усім, хто молиться своє архіпастирське благословення і роздав паски.