Переддень свята Різдва Христового

Розміщено на Січ 7, 2020 в Новини єпархії

6 січня 2020 року, в переддень свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Різдвяне велике повечір’я і утреню у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

За давньою традицією храм до Божественної служби на Різдво Христове був прикрашений різдвяними ялинками, аромат яких, зливаючись з ароматом ладану під виголошення молитов священиками і церковного співу, створював особливий, ні з чим незрівнянний різдвяний молитовний настрій.

Відрадно було бачити в храмі на службі багато людей, які прийшли розділити радість Вселенської Церкви про доленосну для світу подію – народження в вертепі біля стародавнього іудейського міста Віфлеєма Бога-Немовляти.

Після закінчення богослужіння чоловічий архієрейський хор виконав різдвяні колядки.

Високопреосвященніший Єлисей звернувся до парафіян з привітанням і дав святительське благословення.