Високопреосвященніший Єлисей привітав архієпископа Бердянського і Приморського Єфрема з днем ​​народження

Розміщено на Гру 12, 2019 в Новини єпархії

11 грудня 2019 року, в день пам’яті священномученика митрополита Серафима (Чичагова), архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем молитовно відзначив день свого народження.

В день свята привітати Високопреосвященнішого Єфрема і розділити з ним радість спільної молитви прибув керуючий Ізюмською єпархією.

Божественну літургію очолив митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей.

Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем і духовенство Бердянської єпархії.

На сугубій ектенії були піднесені молитви про мир в Україні і про єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії перед образом священномученика Серафима було звершено славлення, а також вознесена молитва подяки Богу «за великі і багаті милості».

Архієпископ Єфрем звернувся до митрополита Єлисея, духовенства та всіх присутніх у храмі зі словами подяки за спільну молитву.

Вітаючи архієпископа Єфрема з днем ​​народження, митрополит Єлисей побажав йому апостольської стійкості в високому архієрейському служінні і підніс йому в дар панагію та просфору.