Божественна літургія в 29-ту річницю архієрейської хіротонії Предстоятеля УПЦ

Розміщено на Гру 9, 2019 в Новини єпархії

9 грудня 2019 року, в 29-ту річницю архієрейської хіротонії Блаженнішого Онуфрія, в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія була звершена Божественна літургія, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Разом з численними єпископатом і духовенством Блаженнішому Онуфрію співслужив митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей.

За богослужінням відбулася хіротонія архімандрита Павла (Валуйського) в єпископа Біловодського, вікарія Луганської єпархії.

За Літургією було вознесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння новопоставленому архієрею був вручений архієрейський жезл.

Примітка

Блаженніший Митрополит Онуфрій був висвячений в єпископа Чернівецького і Буковинського 9 грудня 1990-го року. На ввіреній йому кафедрі він здійснював архіпастирський послух протягом 24 років, після чого, 13 серпня 2014 року, Собором єпископів УПЦ був обраний Предстоятелем Української Православної Церкви.