Благовіщення Пресвятої Богородиці

Розміщено на Кві 8, 2019 в Новини єпархії

7 квітня 2019 року, в 4-у неділю Великого посту, в свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Ізюмський і Куп’янський взяв участь в соборній Літургії в Благовіщенському кафедральному соборі м. Харкова.

Божественну літургію очолив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Городницький Олександр, вікарій Київської Митрополії, духовенство Харківської єпархії.

На сугубій ектенії була вознесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православ’я в усьому світі.

Після заамвонної молитви архіпастирі і духовенство звершили молебень до Пресвятої Богородиці.

Митрополит Онуфрій привітав духовенство та парафіян з престольним святом кафедрального собору – Благовіщенням Пресвятої Богородиці.