Масляна в недільній школі Спасо-Преображенського храму м. Ізюма

Розміщено на Бер 6, 2019 в Новини парафій

Напередодні Великого посту, свята Церква особливим чином нагадує нам про покаяння, обмежуючи якість спожитої їжі, поступово готуючи до належної міри поста.

Проте, навіть без м’ясних продуктів, можна радіти тим стравам, які готують в масляну неділю – млинці, оладії, вареники з різноманітною начинкою, приготовлені своїми руками. Для дітей це справжня радість.

Ось і в Спасо-Преображенському храмі м. Ізюма вчителі разом з батьками для дітей, які відвідують недільну школу вирішили організувати відкритий урок, присвячений масляниці і підготовці до Великого посту.

В цей день всі дізналися більше про історію виникнення, звичаях і традиціях Масляної, заговленні на Великий піст. Кожен навчався сам пекти млинці. Під кінець уроку всі насолоджувалися спеченими ароматними млинцями зі сметаною і варенням.

Тепер юні помічники зможуть допомагати своїм мамам приготувати весняне частування.

Настоятель Спасо-Преображенського храму м. Ізюма

архімандрит Симеон (Негрецький)