Нічна Літургія в «Піщанському» чоловічому монастирі

Розміщено на Лис 29, 2018 в Новини єпархії

28 листопада 2018 року, о 23.30 в Піщанському чоловічому монастирі, в день пам’яті апостола і євангеліста Матвія, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству послужила братія монастиря в священному сані.

Після закінчення Літургії було звершено спів акафісту з водоосвяченням перед іконою Божої Матері «Піщанська».

У своєму архіпастирському слові митрополит Єлисей звернувся до братії обителі і парафіян з повчальним словом.

Після закінчення проповіді Високопреосвященніший Єлисей надав до церковних нагород тих, що особливо потрудилися на славу святої Церкви.

Правлячий архіпастир нагородив орденом святого архістратига Божого Михаїла Бориса Євгеновича Дьоміна.

Після закінчення нагородження митрополит Єлисей дав святительське благословення.