Престольне свято в м. Чугуїв

Розміщено на Жов 15, 2018 в Новини парафій

14 жовтня в свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці в Свято-Покровському соборі м. Чугуїв відбулося урочисте богослужіння, присвячене престольному святу.

Божественну Літургію очолив настоятель собору, благочинний Чугуївського округу протоієрей Іоанн Білич в співслужінні клірика храму Різдва Іоанна Предтечі ієрея Антонія Гериловіча і кліриків собору.

Після закінчення Літургії духовенством Чугуївського та Печенізького благочиння був звершений молебень і хресний хід.

Також настоятель храму о. Іоанн сказав проповідь і привітав всіх присутнідх з престольним святом, а також з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея вручив нагороди всім, хто потрудився на благо Церкви.

На завершення, з престольним святом настоятеля і всіх присутніх привітали учні дитячої недільної школи.