Хресний хід з Піщанською іконою Божої Матері

Розміщено на Чер 28, 2018 в Новини єпархії

28 червня 2018 року, з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, в м. Ізюмі відбувся хресний хід з чудотворною Піщанською іконою Божої Матері про мир і благополуччя в нашій багатостраждальній Україні та щасливе майбутнє наших дітей.

На цю знаменну подію в місто Ізюм прибули паломники з багатьох міст Слобожанщини. Треба відзначити те, що Високопреосвященніший Єлисей відновив традицію, яка була організована покійним настоятелем Вознесенського храму протоієреєм Йосипом Романчаком. Хресний хід проходить вже четвертий рік.

О 09.00 ранку в Вознесенському кафедральному соборі Богородичним молебним співом було покладено початок хресного ходу.

У хресній ході взяли участь духовенство кафедрального собору, братія Піщанського монастиря, духовенство Ізюмського благочиння та інших округів єпархії.

Процесія з Вознесенського собору направила свій шлях в Преображенський храм.

По дорозі співали Богородичні і Великодні піснеспіви, читалися псалми.

По прибуттю в Преображенський храм було звершено спів акафісту перед чудотворним образом Богородиці.

Настоятель храму архімандрит Симеон організував для учасників хресного ходу обід і відпочинок.

Друга частина хресного ходу буде 8 липня в 12.00. Молебний хід пройде з Преображенського храму до Хрестовоздвиженського.