Розміщено на Чер 24, 2018 в Новини єпархії

З благословення Високопреосвященнішого Єлисея, Митрополита Ізюмського і Куп’янського

З 28 червня по 15 липня в м. Ізюмі буде проходити Хресний хід з Піщанською іконою Божої Матері про мир і благополуччя на нашій землі.

28 червня о 9:00 відбудеться перша частина Хресного ходу, який з Вознесенського кафедрального собору попрямує в Преображенський храм.

8 липня о 12:00 (після закінчення божественної літургії) відбудеться друга частина Хресного ходу з Преображенського в Хрестовоздвиженський храм м. Ізюма.

15 липня о 16:00 Хресний хід з Хрестовоздвиженського храму пройде назад до Вознесенського собору на Піски.

Запрошуємо всіх звершити соборну молитву про мир і благополуччя!