Розклад архієрейських богослужінь

Липень 2018 року

11 липня (Середа) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

12 липня (Четвер) Славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла – 9:00 – Божественна Літургія у Петро-Павлівському храмі с. Петропавлівка Куп’янського округу.

14 липня (Субота) – Безсрібників Косми і Даміана, в Римі потерпілих – 9:00 – Божественна літургія в Успенському храмі с. Коробочкине Печенізького округу.

15 липня (Неділя) Неділя 7-ма по П’ятдесятниці – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

17 липня (Вівторок) – Царствених страстотерпців – 9:00 – Божественна Літургія в Спасовому скиту сел. Первомайське Зміївського округу.

19 липня (Четвер) – 15:00 – Всенічне бдіння в Борисо-Глібському монастирі с. Водяне Зміївського округу.

20 липня (П’ятниця) Оновлення ікони «Спас Нерукотворний» – 9:00 – Божественна Літургія в Борисо-Глібському монастирі с. Водяне Зміївського округу.

20 липня (П’ятниця) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

21 липня (Субота) Піщанської ікони Божої Матері – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

21 липня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

22 липня (Неділя) Неділя 8-ма по П’ятдесятниці – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

28 липня (Субота) Спогад про Хрещення Русі – 9:00 – Божественна Літургія в Києво-Печерській Лаврі г. Киев.

29 липня (Неділя) Неділя 9-а по П’ятдесятниці – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

В розклад можуть бути внесені зміни!