Розклад архієрейських богослужінь

Грудень 2017 року

02 грудня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

03 грудня (Неділя) Неділя 26-а після П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

03 грудня (Неділя) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

04 грудня (Понеділок) Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії – 9:00 – Божественна літургія в храмі Різдва Богородиці смт. Борова.

07 грудня (Четвер) – Вмц. Катерини – 9:00 – Божественна літургія в Катерининському храмі с. Протопопівка Балаклійського району.

08 грудня (П’ятниця) – 16:00 – Всенічне бдіння в Успенській Києво-Печерській Лаврі м. Києва.

09 грудня (Субота) День єпископської хіротонії Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви – 9:00 – Божественна літургія в Успенській Києво-Печерській Лаврі м. Києва.

10 грудня (Неділя) Неділя 27-а після П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

12 грудня (Вівторок) – 16:00 – Всенічне бдіння в Піщанському чоловічому монастирі м. Ізюма.

13 грудня (Середа) Апостола Андрія Первозванного – 9:00 – Божественна літургія в Піщанському чоловічому монастирі м. Ізюма.

16 грудня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

17 грудня (Неділя) Неділя 28-а після П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

18 грудня (Понеділок) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

19 грудня (Вівторок) Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

22 грудня (П’ятниця) – 15:00 – Всенічне бдіння в Піщанському чоловічому монастирі м. Ізюма.

23 грудня (Субота) – Святителя Іоасафа, єпископа Бєлгородського – 9:00 – Божественна літургія в Піщанському чоловічому монастирі м. Ізюма.

23 грудня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

24 грудня (Неділя) Неділя 29-а після П’ятидесятниці, святих праотців – 9:00 – Божественна літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

25 грудня (Понеділок) – Святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, чудотворця – 9:00 – Божественна літургія в Піщанському чоловічому монастирі м. Ізюма.

30 грудня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

31 грудня (Неділя) Неділя 29-а після П’ятидесятниці перед Різдвом Христовим, святих отців – 9:00 – Божественна літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

31 грудня (Неділя) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма, після закінчення Чин загальної сповіді.

01 січня (Понеділок) – Мч. Воніфатія – 0:00 – Нічна Божественна літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

В розклад можуть бути внесені зміни!