Розклад архієрейських богослужінь

Жовтень 2017 року

1 жовтня (Неділя) Неділя 17-а після П’ятидесятниці, після Воздвиження. Прп. Євменія, єп. Гортинського – 9:00 – Божественна літургія в Нікольському кафедральному соборі м. Куп’янська.

2 жовтня (Понеділок) – блгв. вел. кн. Ігоря Київського і Чернігівського, чудотворця – 9:00 – Божественна літургія в Нікольському храмі смт. Кам’яна Яруга Чугуївського округу.

07 жовтня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

08 жовтня (Неділя) Неділя 18-а після П’ятидесятниці. Преставлення прп. Сергія, ігумена Радонезького – 9:00 – Божественна літургія в храмі свт. Луки Кримського м. Куп’янська.

08 жовтня (Неділя) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

09 жовтня (Понеділок) Преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова – 9:00 – Божественна літургія в Преображенському храмі смт. Великий Бурлук Вовчанського округу.

11 жовтня (Середа) – 10:00 – Закладка капсули під будівництво храму на честь Антонія Києво-Печерського в с. Чемужівка Зміївського округу.

13 жовтня (П’ятниця) – 16:30 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Конотопа.

14 жовтня (Субота) Покров Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії – 9:00 – Божественна літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Конотопа.

15 жовтня (Неділя) Неділя 19-а після П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

21 жовтня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюма.

22 жовтня (Неділя) Неділя 20-а після П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна літургія в Іллінському храмі смт. Близнюки.

26 жовтня (Четвер) – Іверської ікони Божої Матері – 9:00 – Божественна літургія в храмі Жінок-Мироносиць м. Вовчанська.

28 жовтня (Субота) – 16:45 – Всенічне бдіння в Параскевінському Хинківському монастирі с. Бурсук Ниспоренського району, республіка Молдова.

29 жовтня (Неділя) Неділя 21-а після П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна літургія в Параскевінському Хинківському монастирі с. Бурсук Ниспоренського району, республіка Молдова.

В розклад можуть бути внесені зміни!