Розклад архієрейських богослужінь

Жовтень 2018 року

06 жовтня (Субота) – Зачаття чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна – 9:00 – Божественна Літургія в Троїцькому храмі смт. Шевченкове.

06 жовтня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

07 жовтня (Неділя) Неділя 19-а по П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна Літургія в Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне Зміївського округу.

08 жовтня (Понеділок) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

09 жовтня (Вівторок) Преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова – 9:00 – Божественна літургія в Іоанно-Богословському храмі с. Тернова Чугуївського округу.

13 жовтня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

14 жовтня (Неділя) Покров Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії – 9:00 – Божественна літургія в Покровському храмі с. Тимченки Зміївського округу.

20 жовтня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

21 жовтня (Неділя) Неділя 21-а по П’ятидесятниці. Пам’ять святих отців VII Вселенського собору – 9:00 – Освячення храму-каплиці на честь Успіння Пресвятої Богородиці, Божественна Літургія в с. Нижній Бишкин Зміївського округу.

26 жовтня (П’ятниця) – Іверської ікони Божої Матері – 9:00 – Божественна Літургія в Духівському храмі селища Новоосинове Куп’янського округу.

27 жовтня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

28 жовтня (Неділя) Неділя 22-а по П’ятидесятниці – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

В розклад можуть бути внесені зміни!