Розклад архієрейських богослужінь

Квітень 2019 року

06 квітня (Субота) – Предпразднство Благовіщення Пресвятої Богородиці – 8:00 – Божественна Літургія в Києво-Печерській Лаврі г. Киев.

07 квітня (Неділя) Неділя 4-та Великого посту. Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії – 9:00 – Божественна Літургія в Благовіщенському кафедральному соборі м. Харків.

10 квітня (Середа) – Прп. Іларіона Нового, ігумена Пелікітского – 8:30 – Зустріч, Ізобразительні, Літургія Передосвячених Дарів в Преображенському храмі смт. Печеніги.

12 квітня (П’ятниця) – Прп. Іоанна Лєствічника – 8:30 – Ізобразительні, Божественна Літургія Передосвячених Дарів у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

13 квітня (Субота) – Похвала Пресвятої Богородиці – 8:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

13 квітня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

14 квітня (Неділя) Неділя 5-та Великого посту – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

16 квітня (Вівторок) – 9:00 – Таїнство Соборування (Єлеопомазання) в Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

17 квітня (Середа) – Прп. Іллі Макіївського – 8:30 – Ізобразительні, Божественна Літургія Передосвячених Дарів у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

19 квітня (П’ятниця) – Свт. Євтихія, архієп. Константинопольського – 8:30 – Ізобразительні, Божественна Літургія Передосвячених Дарів у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

20 квітня (Субота) – Лазарева субота. Воскресіння праведного Лазаря – 8:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

20 квітня (Субота) – 15:00 – Всенічне бдіння у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

21 квітня (Неділя) Неділя 6-та, Квітна (Вербна неділя). ВХІД ГОСПОДНІЙ У ЄРУСАЛИМ – 9:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

24 квітня (Середа) – 15:00 – Вечірнє Богослужіння, після закінчення чин загальної сповіді у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

25 квітня (Четвер) – Великий четвер. Спогад Тайної Вечері – 8:00 – Божественна Літургія з чином обмивання ніг у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

25 квітня (Четвер) – 16:00 – Вечірнє Богослужіння з читанням 12-ти Євангелій Святих Страстей Господа нашого Ісуса Христа в Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

26 квітня (П’ятниця) – 15:00 – Вечірнє Богослужіння, виніс Святої Плащаниці, чин поховання Святої Плащаниці в Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

27 квітня (Субота) – Велика Субота– 8:00 – Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

27 квітня (Субота) СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. ВЕЛИКДЕНЬ – 23:00 – Великоднє Всенічне бдіння, Божественна Літургія у Вознесенському кафедральному соборі м. Ізюм.

28 квітня (Неділя) СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. ВЕЛИКДЕНЬ – 16:00 – Хресний хід від Преображенського храму до Хрестовозджвиженського храму, з Великодньою Великою Вечірньою на центральній площі м.Ізюм.

29 квітня (Понеділок) Понеділок Світлої седмиці – 09:00 – Божественна Літургія в Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне Зміївського округу.

30 квітня (Вівторок) Вівторок Світлої седмиці. Іверської ікони Божої матері – 09:00 – Божественна Літургія у Варваринському храмі с. Капітолівка Ізюмського округу.

В розклад можуть бути внесені зміни!

Переглянуто: (20928)