Високопреосвященніший Єлисей відвідав місто Київ

Розміщено на Лис 25, 2020 в Новини єпархії

24 листопада 2020 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в домовому храмі Різдва Пресвятої Богородиці в офісі підприємства «Механік» м.Києва.

Богослужіння почалося із зустрічі частки мощей святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Його Високопреосвященству співслужили клірик Київської єпархії протоієрей Олексій Морозов і секретар Ізюмської єпархії архідиякон Юрій Чудак.

За богослужінням співав чоловічий архієрейський хор під керуванням протоієрея Олега Кадюка.

Після закінчення Літургії було звершено славлення біля мощей цілителя Пантелеймона, після чого митрополит Єлисей сказав проповідь.

Пресс-служба Ізюмської єпархії