Великодній хресний хід в Куп’янському благочинні

Розміщено на Тра 4, 2019 в Новини благочинь, Новини парафій

28 квітня з благословення Високопреосвященнішого Єлисея митрополита Ізюмського і Куп’янського в м. Куп’янськ пройшов пасхальний хресний хід з храму святителя Луки Кримського до кафедрального Свято-Миколаївського собору, де була здійснена велика Пасхальна вечірня.

Хресний хід і богослужіння очолив благочинний Куп’янського округу протоієрей Анатолій Шпраха в співслужінні духовенства району.

Жителі міста з радістю взяли участь в цьому торжестві. Під святковий спів Великодніх піснеспівів по центральній вулиці міста йшла велика кількість людей, показуючи і засвідчуючи про велике свято і єдність православного народу. По закінченню Великої вечірньої отець Анатолій привітав всіх зі святом Пасхи і подякував за молитви всім учасникам.

Настоятель храму святителя Луки Кримського

Протоієрей Сергій Поготський