Четвер Світлої седмиці

Розміщено на Тра 2, 2019 в Новини єпархії

2 травня 2019 року, в четвер Світлої седмиці, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Покровському соборі м. Чугуєва.

Біля дверей храму парафіяни тепло вітали правлячого архієрея хлібом-сіллю і букетами квітів.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі правлячого архієрея і облачення його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Чугуївського благочиння, Вознесенського кафедрального собору, гості в священному сані з смт. Печеніги, Куп’янська та Харківської єпархії.

На малому вході до дня святкування Світлого Христового Воскресіння митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей нагородив подвійним оряром клірика Покровського собору диякона Миколая Зарічного.

Після закінчення Літургії було звершено Пасхальний хресний хід навколо храму.

На завершення богослужіння Високопреосвященніший звернувся до віруючих з пастирським словом. Так само зі словами привітання зі святом Пасхи до архієрея, духовенства і віруючих звернулася мер міста Чугуєва Галина Миколаївна Мінаєва.

По завершенні проповіді митрополит Єлисей дав усім, хто молиться своє архіпастирське благословення і роздав паски.