Середа 5-ї неділі

Розміщено на Кві 10, 2019 в Новини єпархії

10 квітня 2019 року, в середу 5-ї неділі Великого посту митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Літургію Передосвячених Дарів в Преображенському храмі смт. Печеніги.

Його Високопреосвященству співслужили клірики Печенізького та Чугуївського округу.

Після закінчення Літургії митрополит Єлисей відслужив заупокійну літію.

У своїй проповіді митрополит Єлисей нагадав, що справжній піст: «є злих відчуження». Першочерговим завданням християнина – очистити своє серце від усякого гріха. Для боротьби з пристрастями треба накладати на себе тілесний піст. Якщо людина не бореться зі своїми поганими звичками, а тільки не їсть скромної їжі, то таке утримання не принесе душі ніякої користі.

Високопреосвященніший Єлисей подякував духовенству та мирянам за спільну молитву, побажавши всім допомоги Божої в проходженні подвигу Великого посту.