Свято Різдва Христового в м. Чугуїв

Розміщено на Січ 11, 2019 в Новини благочинь

У день свята Різдва Христового в Свято-Покровському соборі м. Чугуїв відбулися святкові богослужіння.

З благословення Високопреосвященнішого Єлисея Митрополита Ізюмського і Куп’янського була відслужена нічна Божественна Літургія, яку звершив ієрей Миколай Плужник. Після закінчення Літургії о. Миколай зачитав Різдвяне послання Владики Єлисея. А також сказав проповідь.

Вранці Божественну Літургію звершив настоятель храму, благочинний Чугуївського округу протоієрей Іоанн Білич в співслужінні диякона Миколи Зарічного. Після прочитання Св. Євангелія о. Іоанн прочитав Різдвяне послання предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

По завершенні Божественної Літургії настоятеля і прихожан храму привітали вихованці дитячої недільної школи. Також о. Іоанн роздав дітям подарунки.

В цей же день Протоієрей Іоанн привітав мешканців будинку престарілих міста Чугуєва і роздав їм подарунки.