Третій день свята Різдва Христового (фото і відео)

Розміщено на Січ 10, 2019 в Новини єпархії

9 січня 2019 року, в середу, віддання свята Різдва Христового, апостола, первомученика і архідиякона Стефана, преподобного Феодора Начертанного сповідника, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Борисо-Глібському жіночому монастирі с. Водяне Зміївського благочиння.

Правлячого архіпастиря тепло вітали ігуменя Ангеліна з сестрами.

Богослужіння почалося із зустрічі архієрея і облачення його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужили клірики монастиря, Зміївського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

За Літургією була звершена сугуба молитва за мир в Україні.

Після запричастного вірша було зачитано Різдвяне послання митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея благочестивому духовенству, чернецтву і мирянам, боголюбивій пастві Ізюмської єпархії Української Православної Церкви.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший Єлисей подякував усім за спільну євхаристійну молитву, привітавши тих, хто молився з Різдвяними святами.

Дитяча недільна школа при обителі поставила Різдвяний вертеп і порадувала відмінним виконанням Різдвяних колядок.

Митрополит Єлисей роздав діткам солодкі подарунки.