Божественна літургія в Введенському монастирі м. Києва

Розміщено на Гру 29, 2018 в Новини єпархії

29 грудня 2018 року, в день пам’яті пророка Аггея і блаженної цариці Феофанії Київської, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Введенському чоловічому монастирі м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Бєлгородський Сильвестр, братія монастиря в священному сані та благочинний чоловічого монастиря на честь «Піщанської» ікони Божої Матері архімандрит Сергій (Пильгун).

Після прочитання Євангелія єпископ Бєлгородський Сильвестр виголосив проповідь.

Після закінчення богослужіння митрополит Єлисей подякував наміснику монастиря архієпископу Фастівському Даміану, архіпастирям, братії обителі і всіх тих, хто молився за спільну молитву. Його Високопреосвященство розповів про чудотворний образ Божої Матері «Піщанська» і про всі ті милості, які вона виливає на всіх тих, хто з вірою притікає до Неї.