Освячення дзвонів в храмі Димитрія Солунського в с. Шевелівка

Розміщено на Лис 8, 2018 в Новини єпархії

8 листопада 2018 року, в свято великомученика Димитрія Солунського, митрополит Изюмка і Куп’янський Єлисей звершив освячення дзвонів в храмі святого великомученика Димитрія Солунського в с. Шевелівка Балаклійського округу.

По завершенні чину освячення дзвонів митрополит Єлисей привітав настоятеля храму протоієрея Олександра Козлова і громаду села Шевелівка з їх престольним святом. Правлячий архієрей подякував усім тим, хто вніс свій вклад у придбання дзвонів.

Тих, що особливо потрудилися в храмі великомученика Димитрія, митрополит Єлисей представив до нагороди.

Медаллю Піщанської ікони Божої Матері був нагороджений Хасьянов Дмитро Олександрович.

Грамотами правлячого архієрея були нагороджені: Колесник Андрій Юрійович, Герман Артур Альфредович, Супервайзер Лідія Йосипівна, Євсюкова Галина Іванівна і Чабанов Олег Миколайович.