Прибуття мощів св. апостола Андрія Первозванного, св. равноап. великого князя Володимира і св. равноап. великої княгині Ольги в м. Чугуїв

Розміщено на Жов 24, 2018 в Новини благочинь

В рамках Всеукраїнського Хресного Ходу, присвяченого 1030-річчю хрещення Русі, 16 жовтня в Свято-Покровський собор м. Чугуїв прибули мощі св. апостола Андрія Первозванного, св. равноап. великого князя Володимира і св. равноап. великої княгині Ольги.

Після урочистої зустрічі мощей в соборі була відслужена святкова утреня і Божественна Літургія. Святкове богослужіння очолив настоятель Свято-Покровського собору, благочинний Чугуївського округу протоієрей Іоанн Білич в співслужінні настоятеля храму Царствених страстотерпців с. Башкирівка протоієрея Миколая Гончаренка, настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Кам’яна Яруга протоієрея Юрія Набоки, настоятеля храму Різдва Іоанна Предтечі с. Стара Гнилиця протоієрея Кирила Зазеріна, настоятеля храму св. Апостола Іоанна Богослова с. Тернова протоієрея Віталія Беркіна і настоятеля Свято-Троїцького храму с. Волохів Яр протоієрея Андрія Селіна.

Після закінчення Літургії був відслужений водосвятний молебень з читанням акафісту св. апостолу Андрію Первозванному.

Також протоієрей Іоанн сказав проповідь, в якій наголосив на важливості старанної молитви покровителям країни нашої України, щоб Господь молитвами св. апостола Андрія, св. князя Володимира і св. княгині Ольги дарував мир в Україні.