Освячення місця під храм у с. Софіївка Близнюківського району

Розміщено на Вер 19, 2018 в Новини благочинь, Новини парафій

12 вересня в селі Софіївка Близнюківського благочиння відбулася історична подія: по благословенню Владики Єлисея, митрополита Ізюмського і Куп’янського, було освячено місце під будівництво нового храму Почаївської ікони Божої Матері і закладка першого каменя.

Очолив освячення (по благословенню Владики) благочинний Близнюківського округу протоієрей Олексій Сокаль, а також настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері ієрей Дмитро Максименко та диякон Свято-Іллінського храму селища Близнюки Ігор Романчак.

На освяченні були присутні прихожани та меценати будівництва.

«…Тебе ныне смирeнно молим, посли благодать святaго Твоего Духа, и благослови положeние кaмене сего, и все основaние начинaющегося здaния, в слaву пресвятaго Твоего Имене, въ чeсть и пaмять иконы Пресвятые Владычицы нашея Богородицы «Почаевския» и Ты, иже єси Альфа и Омeга, начaло и конeц, иже искони всяческая созда, бyди Начaло, умножeние и совершeние делу сему, ктиторов же и делателей благослови, и делу рyк их поспеши, и вся потребная к сооружeнию и совершeнию хрaма сего Твоим божeственным промыслом изoбильно умножи…»